Вибухи на Дніпропетровщині: ворог запустив балістику на Кривий Ріг

Вибухи на Дніпропетровщині пролунали під час балістичної загрози з південного сходу.
Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.
Вибухи на Дніпропетровщині 4 грудня: що відомо
За інформацією командування Повітряних сил ЗСУ, з південного сходу росіяни запустили балістичну ракету. Швидкісна ціль фіксувалася у напрямку Кривого Рогу. За кілька хвилин наші військові зафіксували ще дві балістичні ракети у напрямку Кривого Рогу.
Моніторингові канали, які відстежують рух ворожих цілей у повітряному просторі України зафіксували вибух біля міста Покров, Криворізького району. Місто розташоване на південний схід від Кривого Рогу – неподалік Нікополя.
Згодом Повітряні сили ЗСУ зафіксували ще дві ракети у напрямку Кривого Рогу.
Чекаємо на офіційну інформацію від Дніпропетровської обласної військової адміністрації щодо вибухів в області.

Нагадаємо, що ввечері 30 листопада пролунав вибух у Царичанці під Дніпром, через обстріл РФ постраждали 24 людини.
26 листопада росіяни дронами атакувала енергетиків у Дніпропетровській області. Один із БпЛА скинув вибухівку поряд з автівкою ремонтників.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 1015-ту добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.
Фото: Сили оборони півдня України