, редакторка стрічки

Голубовська підтримала локдаун: Це допоможе зупинити потік важких хворих

Ольга Голубовська

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська підтримала запровадження жорсткіших карантинних заходів проти поширення коронавірусу в Україні. Вона стверджує, що це допоможе зменшити кількість хворих.

Про це вона заявила одному з інтернет-видань. Голубовська впевнена, що жорсткіший карантин позитивно вплине на ситуацію з хворобою у країні.

Читайте: УЗД легень краще діагностує пневмонію за коронавірусу, ніж рентген – Голубовська

Зараз дивляться

– Це допоможе нам зупинити потік важких хворих, які потребують інтенсивної терапії, – сказала лікарка.

Вона зазначила, що дуже добре ставиться до карантину в Україні. Водночас лікарка не знає, як бути з економічною ситуацією країни, якщо влада запровадить жорсткий карантин.

Станом на 9 листопада в Україні зафіксовано  8 687 нових випадків зараження коронавірусом. У восьми областях ліжка для хворих на коронавірус заповнені на понад 70%. Середній показник по Україні – 62,4%.

Карантин на вихідні допоможе уникнути жорсткого локдауну – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський стверджує, що запровадження карантину вихідного дня позитивно повпливає на боротьбу з коронавірусом.  Президент припустив, що така форма карантину триватиме кілька тижнів.

Фото: Ольга Голубовська

Джерело: Обозреватель
Карантин, Коронавірус Covid-19, Ольга Голубовська
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка