
У міській лікарні №9 Маріуполя завершили роботи по установці трьох додаткових кисневих станцій рідкого газу, вже виконана розводка і підключення 90 точок прямої подачі життєво необхідного кисню.
На додаткові точки кисень поставлятимуть у рідкому вигляді. Встановлені стаціонарні станції є вузлом розподілу ресурсу і дозволяють одночасно подавати кисень до більшої кількості постів або точок підключення.
Це більш ефективно для пацієнтів, тому що подача життєво необхідного газу здійснюється безперебійно. А для медустанови дозволить скоротити час обслуговування і кількість балонів, залучених в обміні.
При виконанні робіт по установці трьох кисневих станцій в міськлікарні №9 проклали 1 230 м киснепроводу і змонтували рампи на 180 балонів.
До 22 точок з подачею кисню, які вже працюють, приєднали 90 нових ліжко-місць і тепер їх в лікарні буде 112. Крім того, були змонтовані системи подачі газоподібного кисню на рампи після газифікації рідкого кисню.
Читайте: Метінвест вперше в історії провів віртуальний тур на ММК ім. Ілліча
Привозити рідкий кисень буде спеціальна машина – автомобільна газифікаційна установка, обладнана вакуумним помпом і теплообмінником, в якому рідина нагрівається до газоподібного стану і заповнюється в балони.
Також станції обладнають не тільки світловою та звуковою сигналізацією контролю тиску в рампах, але і приладом, що відсилає SMS на смартфон оператора. Це дублювання системи контролю та оповіщення на випадок непередбачених ситуацій.
З початку року Група Метінвест в Маріуполі облаштувала 345 кисневих точок в медустановах міста.
Метінвест скоротив витрати на $50 млн на рік за допомогою діджиталізації
Метінвест реалізував два проекти з впровадження цифрових технологій в роботу своїх підприємств, що дозволить компанії скоротити витрати приблизно на $50 млн на рік.
У першому випадку йдеться про використання штучного інтелекту для управління процесом балансування температури доменних печей. Його також використовують для прогнозування рівня кремнію в рідкій сталі.
Другий проект полягає у використанні математичного моделювання при плануванні виробничого ланцюжка вугілля-кокс-гарячий метал.
Джерело: Uaprom