
В Одесі затримано голову обслуговуючого кооперативу, яка привласнила понад 24 млн грн шляхом зловживання службовим становищем.
Слідчі встановили, що голова одного з кооперативів Приморського району Одеси заволоділа коштами асоційованих членів підприємства, які сплачували внески за квартири у новобудові.
Ці кошти мали бути внесені на розрахунковий рахунок підприємства, але жінка витратила їх на власні потреби.
Наразі їй оголошено підозру за ч. 5 ст. 191 КК України про заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах.
За цією статтею шахрайці загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Затримання заступника голови Чернігівської ОДА
2 червня ДБР затримало заступника голови Чернігівської ОДА та його спільника за шахрайську схему із продажем готельного комплексу.
Спільник представлявся керівником готельного комплексу Слов’янський та обіцяв одному з учасників відкритих торгів, що готель гарантовано продадуть йому за зниженою ціною.
За це він просив $160 тис., які й призначалися заступнику голови Чернігівської ОДА.