Укр Рус
, редакторка стрічки новин

Ми ніколи не визнаємо окуповані території частиною РФ – Зеленський

Зеленський
Фото: Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що навіть під тиском союзників, Україна ніколи не визнає тимчасово окуповані території частиною Росії. 

Про це глава держави заявив під час зустрічі з представниками Міжнародної медіаради у Давосі. 

Україна не визнає окуповані території частиною РФ 

Президент Зеленський наголосив, що для України тимчасово окуповані території завжди залишатимуться українськими до моменту їхнього повернення під контроль держави.

Зараз дивляться

– Хто б що не хотів. Нехай хоч усі союзники світу об’єднаються – ми все одно не визнаємо окуповані території. Це неможливо. Ми юридично їх не визнаємо. Для нас вони завжди залишатимуться окупованими Росією територіями, поки ми туди не повернемося, – сказав президент України. 

Також він зазначив, що діалог з Росією має відбуватися лише з позиції сили, адже якщо говорити з країною-агресором на рівних, то це обернеться поразкою для України. 

– Путіна не можна суб’єктизувати в цій історії. Він порушив все. Він винен і має це усвідомити. Але його не зупинити, якщо розмовляти з ним на рівних – це програш для України, – сказав Зеленський. 

Окремо глава держави зазначив, що закінчення активної фази війни є головним пріоритетом. 

– Ми повинні знайти все, щоб закінчити гарячу стадію війни. Перемовин може бути багато, але головне – зупинити активну фазу. У питанні гарячої фази війни це номер один гарантії безпеки, – резюмував президент Зеленський.

Читайте також
Україні потрібно 200 тис. миротворців для запобігання новому нападу РФ – Зеленський
Володимир Зеленський на Всесвітньому економічному форумі в Давосі

Джерело: Офіс президента
Війна в Україні, Володимир Зеленський, Володимир Путін, Російська агресія, ТОТ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка