Укр Рус
, редактор стрічки

Росія та КНДР не зацікавлені у виживанні північнокорейських солдатів – Зеленський

Зеленський
Фото: Офіс президента

Росія та Північна Корея не зацікавлені у тому, щоб північнокорейські солдати вижили на полі бою.

Це божевілля можуть зупинити такі впливові країни, як Китай.

Про це заявив президент Володимир Зеленський за підсумками 27 грудня.

Зараз дивляться

Участь солдатів КНДР у війні

Зеленський повідомив, що сьогодні провів сьогодні Ставку, де, зокрема, була окрема доповідь головкома ЗСУ Олександра Сирського щодо фронту.

– Донецькі напрямки – найбільш жорсткі, Запоріжжя, Херсон, Харківщина. Деталі щодо Курщини – бої за участі північнокорейських військових. У них багато втрат. Дуже. І ми бачимо, що російські військові та північнокорейські наглядачі взагалі не зацікавлені у виживанні цих корейців, – повідомив він.

Глава держави наголосив, що у Північній Кореї все робиться так, “щоб для нас було неможливо захопити корейців у полон – їх свої ж добивають, є такі факти”.

– І в штурми росіяни їх посилають так, щоб у них було мінімум захисту. Сьогодні були повідомлення, щодо кількох солдатів із Північної Кореї. Нашим воїнам вдалося взяти їх в полон. Але вони були дуже важко поранені, і їх не вдалося реанімувати. Це один із проявів того божевілля, на яке здатні диктатури, – сказав президент.

Володимир Зеленський наголосив, що корейський народ не має втрачати своїх людей у боях в Європі. І на це можуть вплинути, зокрема, й сусіди Кореї, зокрема Китай.

– Якщо Китай щирий у своїх заявах, що війна не повинна розширюватись, потрібен відповідний вплив на Пхеньян, – сказав він.

Зустріч із бізнесом та нацспільнотами

Президент також повідомив, що сьогодні провів зустріч із представниками бізнесу України з різних регіонів.

– Різні галузі: оборонні, аграрні, фармацевтика, банки. Я вдячний усім за роботу в Україні, заради України, і для нас дуже важливо зберегти підтримку бізнесу, нормальну роботу українських підприємств, наші робочі місця в державі. Ми обговорили конкретні питання, які обов’язково розв’яжемо, – сказав Зеленський.

Глава держави наголосив, що економічна основа – це основа і соціального життя, і оборони України.

Володимир Зеленський також прокоментував новий формат у роботі всередині країни, в рамках якого він зустрівся із представниками національних спільнот.

– Це й про повагу, і про політику. Кожна спільнота своїм голосом, своєю неформальною дипломатією може допомогти нам усім, усій нашій державі швидше прийти у Євросоюз, швидше досягти результатів у перемовинах щодо вступу України в ЄС, – резюмував президент.

Санкції США проти  засновника Грузинської мрії Іванішвілі

Президент також окремо прокоментував рішення Сполучених Штатів Америки щодо санкцій проти Бідзіни Іванішвілі в Грузії, який є засновник партії Грузинська мрія, що узурпувала владу в країні.

Зеленський нагадав, що раніше українська сторона закликала до подібних санкцій.

– Україна вже застосувала свої санкції і проти цього фактичного правителя Грузії особисто, і проти його спільників. Ми не будемо толерувати, що вони здають Грузію під контроль Росії. І важливо зберегти реальну незалежність Грузії. Я дякую Америці за підтримку. І це варто підтримати на рівні всієї Європи – кожної країни, всіх інституцій: потрібні реальні санкції та справжній тиск на цю групу товаришів у Тбілісі, яким найбільше подобається Москва. Хай у Москві зрештою й опиняться, – сказав президент.

Розмова Зеленського з Мілеєм

Володимир Зеленський розповів, що сьогодні мав також розмову із президентом Аргентини Хавʼєром Мілеєм.

Український лідер відзначив результати Хав’єра в економічних реформах.

– Є в нього успіхи, які можуть взяти й інші у світі. Дуже правильний приклад економічного зростання допомагає всім. Я подякував Аргентині за підтримку України, – сказав президент.

Він заявив, що Україна та Аргентина будуть збільшувати співпрацю з Аргентиною – як економічну, так і політичну та безпекову.

Читайте також
Аргентина приєдналася до контактної групи Рамштайн
Луїс Петрі

Війна в Україні, Володимир Зеленський, Китай, КНДР
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка