250 авто на 1 паркомісце: де паркуватися у Києві, аби уникнути штрафів

За новим законом, разом із поліцією штрафуватимуть порушників і муніципальні інспектори. Скільки їх буде, яка в них зарплата, ще не придумали. Однак водіїв каратимуть  заочно.

Інспектори помітили порушення, сфотографували, і власника авто чекає штраф поштою. Для власників євроблях квитанція  прийде тому, хто ввіз машину в країну, іноземцям доведеться за порушення заплатити при перетині кордону.

Розмір штрафів не підвищується – 255 грн, якщо авто не перегороджує рух. Можна навіть заощадити, за сплату штрафу в перші 10 днів – знижка 50%. Однак, чи зникнуть автомобілі з міських тротуарів за новим законом, експерти не впевнені.

Нині в Києві  понад 6 тис паркувальних місць. Зареєстрованих автомобілів – понад 600 тис. До того ж щодня до столиці транзитом заїжджають ще мільйон машин.

ДивітьсяТакого ніколи не бачили! Шведи поставили діагноз українським дорогам

І це вбиває і без того сумну статистику – на одно паркомісце припадає понад 260 машин. У київській владі про проблему знають, обіцяють новІ багаторівневі паркінги та перехоплюючі майданчики біля станцій метро.

Поки ж радять користуватися платними майданчиками торговельних центрів, які стоять напівпорожні. За 8-годинний робочий день вартість такого паркування набіжить до 100 грн.

Але власники дорогих іномарок, якими обліплені всі ТРЦ у центрі столиці, вперто платити не хочуть. Хоча це вдвічі менше, ніж штраф. А якщо машину евакуюють, доведеться розкошелитися.

За новим законом ці штраф-майданчики наповняться новими автомобілями-порушниками. Задоволення для водії не з дешевих, за роботу евакуатора доведеться заплатити 720 грн, плюс за кожну добу простою 144 грн.

До слова, Факти писали, коли водії платитимуть штрафи за паркування.

парковки, Паркування
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка