Як правильно накачати ідеальний прес – правила Оксани Гутцайт
Ідеальний прес – напевне головний чинник, який спонукає займатися спортом. Не достатньо просто фізичних навантажень – потрібен комплекс. Перш за все дієта і лише потім вправи.
М’язи живота і черевного пресу виконують важливу функцію – вони беруть участь фактично у всіх рухах людини, а також допомагають дихати. Омріяні кубики – це прямий м’яз живота.
Головний секрет в тренуванні пресу – вправи виконувати потрібно виключно м’язами пресу.
Ляжте на підлогу, зігніть ноги під кутом 90 градусів. В такому положенні достатньо піднятися так, щоб відірвались лопатки. Але обов’язково напружуйте м’язи пресу.
Підйоми ніг можна виконувати на стільці чи будь-якій стійкій опорі. Сядьте на стілець і візьміться за нього руками. Одночасно піднімайте ноги і тулуб. Відчуйте, як м’язи живота скорочуються. Складіть руки за головою і відхиліться назад. Стегна тримайте паралельно підлозі. М’язами живота підніміть тулуб.
Читайте: Як гарно виглядати і не поправлятися – поради від Оксани Гутцайт
Велосипед на підлозі. Поперек притисніть, зігніть ноги, підмініть верх тіло і дотягніться ліктем правої руки до лівого коліна. Пауза. На секунду-дві покладіть лопатки на підлогу і поміняйте сторону.
Не тягніть голову руками, просто підтримуйте. Також не випрямляйте ноги – вони використовуються лише як противага.
Найкраща статична вправа для м’язів пресу – планка. Упріться на лікті та носочки ніг зафіксуйте корпус і напружте м’язи живота. Тіло має бути рівне, не підіймайте сідниці вгору. Почніть з 15-ти секунд і потроху збільшуйте час до хвилини.
Якщо все робили правильно – відчуєте печіння лише в м’язах живота. Якщо буде дискомфорт в шиї чи ногах – не ті м’язи навантажили.
І не забувайте – фізичні навантаження лише половина успіху. Без правильного харчування кубики на своєму животі побачити не вийде.
Нагадаємо, як можна тренувати вдома спину, руки та ноги.