, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Зігрітися без опалення взимку – 3 найкращих обігрівача та ціна

Є 3 найпопулярніших види обігрівачів. Тепловентилятор – відомий у народі як “дуйчик” – доступний у ціні від 200 грн, компактний.  Нагріває кімнату за лічені хвилини, але дуже сушить повітря і шумить, тож не годиться для офісу.

Конвектор – безшумний, ним можна керувати, але й недешевий. Середня ціна 1000 грн. Безпечний, адже автоматично вимикається, якщо падає. Але іноді видає неприємний запах. Холодну кімнату нагріває за 40 хв.

Читайте: Які вітаміни приймати, щоб бути здоровим.

І масляний обігрівач. Його середня вартість – 1000 грн. Безпечний, до бажаної температури нагріває за годину, але й підтримує потім тепло. Не спалює кисню.  Цілком безпечний, але все одно не варто використовувати його для  сушіння одягу.

Особливо популярними стають останнім часом інфрачервоні обігрівачі. Їхня середня ціна  вища – 1500 грн, але такі прилади мають свої переваги.

При цьому тепловентилятор та інфрачервоний обігрівач при 6 годинах роботи на день використає енергії приблизно 500 грн на місяць, масляний обігрівач до 400, найекономнішим виходить конвектор – він потягне орієнтовно на 220-250 грн. Потужність бажано обирати не більше 2 тис. Ватт, особливо якщо електропроводка ненадійна. Якщо ж обігрівач спалює кисень, як, наприклад, тепловентилятор, то варто одразу купувати зволожувач повітря, або хоч поруч ставити воду у відкритій посудині.

Раніше ми писали скільки грошей економлять лічильники тепла.

Опалення, Тепло
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка