Історик Павло Гай-Нижник розповів, чому Україна має відзначати лише День перемоги над нацизмом 8 травня та що думає про нинішню російсько-українську війну.
День пам'яті або День перемоги, що ми повинні відзначати, а також коли насправді закінчилася Друга світова війна - читайте на Фактах ICTV.
9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
Факти ICTV пропонують пройти тест і дізнатися, наскільки добре вам відомі події Другої світової війни.
8 травня в Україні відзначають День пам'яті та примирення, який є днем капітуляції нацистської Німеччини під час Другої світової війни. Факти ICTV розповідають про міф, який розповсюджують відтоді, і як потрібно вшановувати пам'ять ветеранів.
Акцією "Безсмертний полк" Росія намагається дізнатися кількість прихильників "Русского мира".
Кремль вже давно придумує власні трактування історичних подій. І Друга світова війна не стала виключенням.
Новообраний президент Володимир Зеленський відвідав могилу свого дідуся, який брав участь у Другій світовій війні.
У Києві стався конфлікт під час підготовки акції Ніхто не забутий, ніщо не забуто.
Чинний президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії покладання квітів на могилу Невідомого солдата.
Бійці УПА нападали із засідок на фашистів майже 80 років тому. Це зараз реконструктори вже можуть перебирати формою та зброєю чи пофантазувати із піротехнікою. За часів Другої світової повстанці воювали тим, що могли дістати. УПА не мала якогось постачання, все їхнє постачання це те, що вони могли нести на своїх плечах. І тому завжди робили […]
Дискусії довкола 8 і 9 травня та й загалом Другої світової війни досі є насамперед через незнання. Що ж таки знають про ці події українці, особливо молодь, зараз дізнаємося. Чи знаєте, коли Друга Світова війна розпочалася? В 41. А коли завершилася? В 45. Що ви знаєте про Другу світову? – ТЕСТ Хто були Союзники третього […]
За логікою часу, з кожним роком ветеранів Другої світової війни стає дедалі менше, а підраховувати їх чомусь складніше. У чому складність цієї математики і чи можна приблизно дізнатися кількість дійсних учасників бойових дій у II Світовій війні? У цих та інших питаннях розбиралися ICTV Факти
Минуло 73 роки з моменту, коли закінчилося найбільше в історії кровопролиття. Незліченна кількість загиблих, зґвалтованих, замордованих. Заради чого? Ідеологія, конфлікт інтересів чи амбіції владних осіб?
9 травня українці відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.
8 травня в Україні розпочалися урочисті заходи на честь Дня пам'яті і примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
8 травня українці відзначатимуть День пам'яті та примирення, який присвячений пам'яті жертв Другої світової війни.
Ще донедавна історія Другої світової була ювелірно відфільтрована радянською пропагандою. У підручниках писали лише про мудре керівництво Сталіна і компартії.
Наймасштабніша та найкривавіша бійка сталася сьогодні у Дніпрі. Провокатори з георгіївськими стрічками накинулися на ветеранів АТО. Десятки поранених швидкі не встигали відвозити. Не спокійно було і в інших регіонах. В Одесі затримали 15 учасників святкування дня Перемоги. Там теж відзначилися учасники акції “безсмертний полк”. – Забрали в людини георгіївські стрічки, яка хотіла ці стрічки роздати. […]
В окупованому Донецьку пройшла так звана акція Безсмертний полк, якою керував п'яний ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.
Що означає інтерес США до українських АЕС і як це вплине на економіку України.