Укр Рус
, редакторка стрічки

Двох біженок із Ізюму побили у Франції за те, що слухали українську музику – реакція МЗС

Двох біженок із Ізюма побили у Франції

У Франції невідомий чоловік напав на двох українських біженок з Ізюму, які ввечері 11 вересня на набережній слухали українську музику.

Місцеве видання Monaco-Matin пише, що Аліна та її мати Олена приїхали до Франції 19 квітня, коли Ізюм окупували росіяни.

Українки кажуть, що нападник був росіянином, проте його досі не знайшли.

Зараз дивляться

Прикрий інцидент стався о 22:30 в муніципалітеті Рокбрюн-Кап-Мартен, що розташований на Лазурному березі Франції, уточнив віцепрезидент Спілки українців Франції Володимир Когутяк, та виклав світлини жінок після нападу.

Реакція МЗС України не забарилася. Спікер зовнішньополітичного відомства Олег Ніколенко запевнив, що українське посольство в Парижі взяло на особливий контроль справу побиття двох українок.

– Дипломати взаємодіють із французькими правоохоронцями задля оперативного розслідування нападу, підтримують зв’язок із потерпілими, яким було надано необхідну медичну допомогу. Нападники мають бути покарані, – наголосив він.

Фото: Володимир Когутяк

Ізюм, Біженці, Війна в Україні, МЗС України, Напад, Побиття, Російська агресія, Росія, Франція
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка