Укр Рус
, редакторка стрічки

Може бути зрежисовано: Маляр про відео зі спробою росіян здатися в полон

Ганна Маляр
Фото: УНІАН

В Україні триває війна, тому такі відео, зокрема інцидент з інсценуванням здачі в полон російських військових у Макіїці на Луганщині, які відкрили вогонь на ураження по військових ЗСУ, з’являються часто і вони вивчаються.

Про це заявила на брифінгу заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

– Відео, які з’являються в мережі, вивчаються на предмет того, чи не є це фейком, чи не є зрежисованим чимось. Водночас із відео очевидно, якщо дивитися в уповільненому режимі, що це не українські військові роблять, – сказала вона.

Маляр наголосила, що це не та історія, з приводу якої мають бути офіційні заяви Міноборони чи Генштабу, “тому що таких відео з’являється чимало, бо зараз війна”.

Зараз дивляться

Днями омбудсмен Дмитро Лубінець, коментуючи відео, яке, ймовірно, зняте 12 листопада у селищі Макіївка, заявив, що окупанти інсценували здачу в полон та вчинили воєнний злочин – відкрили вогонь по військових ЗСУ.

За його словами, у такому випадку російські солдати не можуть вважатися військовополоненими, оскільки вони ведуть бій і вчиняють віроломство.

Армія Росії, Війна в Україні, Ганна Маляр, Луганська область, Міноборони України, полон, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка