600 тис. глядачів і 240 тис. пляшок шампанського щороку: як працює Мулен Руж
Всесвітньовідомому кабаре Мулен Руж в Парижі цьогоріч виповнюється 130 років. Це унікальне місце, де поєднується феєрія костюмів, пісень і танців, зокрема відомого канкана – візитівки кабаре.
В Мулен Руж завжди збирались не лише представники середнього класу, але й аристократи, люди мистецтва, серед яких Пікасо, Оскар Уайльд і навіть члени королівських родин, наприклад, принц Уельський.
Кабаре Мулен Руж відкрилося 6 жовтня 1889. 1924 року будівлю відновили після пожежі, у такому ж вигляді вона збереглася досі. Під час Другої Світової війни кабаре не працювало, тут був найбільший в Європі кінотеатр на 2 тис. місць. У 1951 році шоу відновили, збудували сцену і декорації, які досі незмінні.
Дивіться: Одеський український театр під загрозою закриття: чому та як врятувати
Мулен руж – це свято. Вражаюче шоу, танці, пісні і неймовірні костюми, які створюють саме тут. У костюмерній Мулен Руж швачки працюють у дві зміни, одна готує костюми до шоу, інша приводить до ладу вбрання після виступів, все шиють вручну.
Зал вміщає 900 місць. Щовечора проводять по два шоу, кабаре ніколи не закривається. Щороку у них 600 тис. відвідувачів. На рік вони відкривають понад 240 тис. пляшок шампанського.
Головні герої шоу – танцівники. Щовечора їх на сцені майже 60. Танцівників відбирають прискіпливо, влаштовуючи кастинги по всьому світу. Зараз у Мулен Руж танцівники понад 10 національностей.
До слова, Факти ICTV писали, у якому стані Нотр-Дам де Парі сьогодні.