Артилерія і ворожий снайпер: загострення на Луганщині
Гаряче на Попаснянському напрямку, що на Луганщині. Майже постійно російські окупанти гатять по Катеринівці з мінометів. Та загалом ворог застосовує широкий арсенал озброєння.
За минулу добу кремлівські найманці випустили по наших позиціях майже 400 снарядів ствольної артилерії калібру 122 мм та мін калібрів 120 і 82 мм. Українські захисники на Попаснянському напрямку кажуть: ворог неабияк активізувався за останній тиждень.
Щодня над українськими опорниками пролітають ворожі безпілотники. Поки тільки спостерігають, а не коригують вогонь. Іноді в бік позицій намагаються пройти і самі найманці.
Дивіться: СУ-25 завдав нищівного удару! Як проходять військові навчання на Приазов’ї
Окрім артилерії, почав працювати і ворожий снайпер.
Враховуючи той факт, що українські вояки чують переміщення техніки у противника, та й у доповідях спостерігачів часто йдеться про те, що російські окупанти тримають озброєння не в місцях відведення, а біля лінії розмежування, наші армійці очікують іще більшого загострення.
До слова, герої Небесної Сотні: події, що змінили історію.