Емоціям не місце на фронті: Грабський про бажання помсти та правильну стратегію бойових дій
Військовий експерт Сергій Грабський розповів про недопустимість емоційності на фронті, неможливість помсти під час воєнних дій, нарощування інтенсивності обстрілів від окупантів.
– Помста з військової точки зору не має жодного пояснення, і такої дефініції немає в жодному військовому документі. А прив’язувати до помсти виконання завдань нашими хлопцями на передовій зі знищення об’єктів, які становлять першочерговий інтерес, жодним чином не можна. Ну, хіба якщо хтось хоче емоційно виправити свій стан, стабілізувати свою нервову систему.
Продовжується напружена військова робота зі знищення цілей противника, які були розвідані заздалегідь. Ми завдаємо концентрованих ударів відповідно до плану, який розроблявся, – зазначає Сергій Грабський.
Він додав, що емоції не повинні впливати на хід бойових дій.
– Емоції — це остання річ, яка може бути використана під час планування бойових дій, тому що вони можуть завдати дуже великої шкоди для тих, хто проводить ці бойові дії.
Військовий експерт пояснив, що оголошення оперативної паузи ворогом означає, що війська проводять певний перелік заходів, які нейтралізують дії противника. Під час цих заходів сторона, яка проводить оперативну паузу, накопичує ресурси, перегруповується і готується до подальших наступальних дій.