PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Александр Мусиенко

Америка покарає Росію: чому гучні заяви лише велика політична гра

Після чергової хімічної атаки проти мирного населення в Сирії, можна сказати, що ситуація у відносинах між США та Росією дійсно загострилась. Америка, діючи стандартно і передбачувано, одразу скерувала з Кіпру до берегів Сирії есмінець “Дональд Кук”, пізніше в Сердземне море мають увійти інші військові кораблі США.

Така американська тактика немов за формулою із підручників “в будь-якій ситуації виводьте флот і обдумуйте подальші можливі сценарії”. Далі послідували гострі емоційни погрози і випади президента Трампа в Twitter про те, що Іран, Росія і Сирійський президент Асад заплатять за скоєне і відповідь буде жорсткою.

Читайте:  Трамп не кидає слів на вітер, удар буде – експерт

Далі більше, Трамп оголошує про можливий ракетний удар по Сирії, таким чином позбавляючи однієї із ключових умов будь-якої військової операції – несподіваності. От Ізраїль ніколи не попереджає, натомість здійснює ефективні ракетні удари по військовим об’єктам режиму Асада, і це дуже непогано вдається робити Ізраїльській армії.

Вже з’являється інформація про те, що літаки та інша сирійська військова техніка максимально перекидаються на військові бази росіян в Латакії, оскільки є впевненість, що російські військові об’єкти американці не атакуватимуть.

Відомо, що раніше американці вже попереджали росіян про те, що готуються наносити удари, для того аби російські військові передислокувались і їх не зачепило. Те, що ми всі спостерігаємо зараз є великою політичною грою, а демонстрація сили з боку США в Сирії не більше, ніж для того, щоб показати обуреним по всьому Світу громадянам, що Захід щось зробить з Асадом та Росією і намагатиметься їх покарати.

Читайте: Гірші, ніж у роки холодної війни – Трамп про відносини з РФ

Насправді ж, загроза прямого зіткнення США та РФ в Сирії зведена до мінімуму, американці не почнуть Світову війну через Сирію. В цій арабській країні справді йде жорстока, жахлива війна, яка “підігрівається” зовнішнім втручанням усіма сторонами конфлікту.

Американці ж у воєнній сирійській кампанії за останні кілька років демонстрували фактичну байдужість до долі цієї країни.

Ніщо не заважало американцям змусити Асада піти у відставку і притягнути його до відповідальності ще коли Росії не було в Сирії. Тоді Обама вирішив домовлятися, а Сирія повинна була б передати увесь наявний арсенал хімічної зброї під контроль РФ для подальшого знищення та утилізації.

На сьогодні в Сирії йде жорстка боротьба за розподіл сфери впливів в цій країні, зокрема і за контроль над районами багатими на поклади нафти і газу.

Читайте:  Росіє, приготуйся! Трамп пригрозив “розумними” ракетами в Сирії

Про проект можливого розподілу Сирії на три частини говорять вже протягом деякого часу і кожна зі сторін прагне встановити контроль над максимальною територією.

Фактично з жодною зі сторін конфлікту немає згоди до припинення бойових дій, але, зрештою буде запропонований переговорний формат і будуть певні домовленості.

Щодо можливої ескалації та посилення обстрілів українських позицій з боку російських військ на Донбасі, на фоні подій в Сирії, то такого сценарію виключати також не слід.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка