PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android
Автор: Николай Давидюк

Чи повторить Путін долю Януковича

Вчорашня інавгурація Путіна має власний символізм – цього разу прапор не піднявся. Російські експерти наразі говорять, що на посаду заходить “новий Путін”, мовляв, кожну каденцію заходить новий образ з новими цілями. Насправді, це є політичною маніпуляцією всередині Російської Федерації. Адже люди завжди хочуть щось нове, а враховуючи, що три десятиліття нічого нового не пропонувалось, влада намагається гратися образами. Проте, нова каденція має того самого президента, ті ж цінності та корупцію.

На інавгурації звучав блеф Путіна про те, що Росія буде змінюватись, розвиватиме науку, культуру та мистецтво. Це типові слова, які заявляє будь-який президент на будь-якій інавгурації. Але є виключення. Путін не вперше стає президентом – це по суті стає 5 терміном, якщо враховувати так зване президентство Медвєдєва.

Читайте: Путін – все? Президента РФ спіткала погана прикмета на інавгурації

За ці 5 термінів, якщо уважно подивитись на Росію, ніяких змін не відбувалось. Не було збудовано ні автобанів, ні шкіл, лікарень чи нових електростанцій. Розширювались лише олігархічні системи, де розкрадались десятки мільярдів, які приносили прямий прибуток Путіну або його оточенню.

Тому, було б дуже наївно сьогодні говорити про те, що молодь, яку Путін за день до інавгурації розганяв гумовими кийками і саджав до в’язниць, завтра зробить їх основою Росії та інвестуватиме в освіту, научу чи культуру.

Читайте:  Він нам не цар – у Росії почалися протести проти Путіна

Путін входить в найслабшу каденцію під час свого президентства. Санкції, внутрішня нестабільність, протести та опозиція, яка нарешті починає вимальовуватись – все це в комплексі призвело до втрати авторитету та впливу на міжнародному рівні.

Читайте: Світова зневага. Політики відмовляються їхати на інавгурацію Путіна

Для прикладу, протести у Вірменії, до яких Росія була не готова, символізує те, що імперське лідерство втрачається. Більш того, РФ може отримувати політичну та дипломатичну відповідь від тих країн у вибори яких вона втручалась – Німеччина, Франція, США, Чехія та інші країни.

Важливий компонент в даному президентстві Путіна – сирійська війна. Та кількість військових злочинів, яка була реалізована російською армією, вражає світову спільноту. Путіну не вдасться обміняти цю війну на певні преференції, як він того бажав раніше.

На ринку глобальних торгів війною вже перемагає Кім Чен Ин, обмінюючи розробки ядерної зброї на примирення з Південною Кореєю. Іран теж лідирує, граючи в ту ж саму гру. Тому Путін втрачає лідерські позиції та важелі свого впливу.

Читайте: Батіг у руках і ОМОН за дверима. Інавгурація Путіна в карикатурі

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка