
Сьогодні, 9 липня, одразу з початком доби бойовики одночасно обстріляли з 120-мм мінометів позиції сил АТО в районі н.п. Березове та Новотроїцьке, що в Донецькій області.
Крім того, як повідомляє прес-центр АТО, з 3.50 до 4.00 з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град» російські окупанти обстріляли селище Гранітне, а близько 6.30 обстріляли із мінометів калібру 120-мм Ольгинку, що на Маріупольському напрямку.
«О 07.10 в районі Станиці Луганської українські військові припинили спробу прориву ворожої диверсійно-розвідувальної групи. Наші бійці виявили нападників та вогнем зі стрілецької зброї змусили противника відступити», – відзначають у штабі АТО.
Читайте: Макіївка прокляла Захарченка (відео)
Епіцентром бойових дій сьогодні стали позиції наших військових в районі селища Новогригорівка Донецької області, де 10-ї години окупанти цілий день стріляли зі 152-мм артилерії, танків та двічі зі 120-мм мінометів.
«Бойовики також вели турбуючий вогонь зі стрілецької зброї по позиціям українських військових: в районі селищ Станиця Луганська та Кримське, поблизу населених пунктів Луганське, Опитне, Піски, Авдіївка, Кірово. Близько 14-ї години в Мар’їнці працював ворожий снайпер», – йдеться у повідомленні.
Загалом протягом 9 липня зафіксовано понад 20 обстрілів.