Укр Рус

Із ким Динамо проходило МанСіті (ФОТО, ВІДЕО)

Із ким Динамо проходило МанСіті (ФОТО, ВІДЕО)

В 1/8 Ліги чемпіонів Динамо випало зіграти з англійським Манчестер Сіті.

Біло-сині зустрічаються з манкуніанцями невперше. Шляхи-доріжки київського й манчестерського клубу вже перетиналися в сезоні 2010/2011 також на стадії 1/8, але в Лізі Європи. Ту зустріч з теплотою й ностальгією згадують столичні вболівальники, адже Динамо зусиллями Шевченка й Гусєва перемогло небесних – 2:0. У підсумку, гандикапу в 2 м’ячі динамівцям вистачило, щоб пройти у чвертьфінал турніру.

Факти ICTV згадують, яким же складом кияни змогли скласти гідну конкуренцію шалено зоряному Манчестер Сіті.

Зараз дивляться

Як виявилося, стартовий склад Динамо часів Сьоміна й нинішнього розливу відрізняється відсотків на 60%.

1. Олександр Шовковський.

Номером один тоді, як і зараз , був Шовковський. Олександру незабаром стукне 41, але страж воріт Динамо поки не поспішає вішати бутси на цвях. Контракт Саша з біло-синіми розрахований до літа наступного року, тому, швидше за все, проти Манчестера в лютому зіграє саме він.

2. Данило Сілва.

Сілва перебрався в Динамо взимку 2010 року з бразильського Інтернасьонала. З тих пір бразильський бек застовпив за собою правий фланг оборони. Не можна сказати, що Данило – це захисник топ-рівня, але кашу він не псує, та й помилок практично не допускає. У складі Динамо він вже 5 років і поки сторони задоволені співпрацею.

3. Огнен Вукоєвич.

При Сьоміні Вука був залізним гравцем стартового складу, й потрібно сказати, що по праву. Огнен прям-таки випалював центр поля, сковуючи гру суперника по руках і ногах. Але все тече, все змінюватися, й через два роки хорват вже не був ключовою фігурою й бовтався по орендах. Все закінчилося влітку, коли Огнен пішов у віденську Аустрію.

4. Горан Попов.

Спочатку в македонця в Києві виходило досить не погано. Гарматний удар з лівої, хороша швидкість, жорсткість – здавалося, Динамо придбало в олландського Херенвена класного захисника. Горан 2 роки був основним, поки в команду не прийшов Тайє Тайво і не посадив македонця на банку. В результаті Попов поїхав в оренду до англійського ВБА, а потім повернувся на батьківщину – у Вардар.

5. Євген Хачериді.

Хачеріді за 5 років виріс із молодого і перспективного в гравця національної збірної України. Крім того, Жені вдалося приручити свій вибуховий характер і за його поведінку на полі перестали бояться не тільки вболівальники, але і тренера. Хачериді продовжує залишатися провідним захисником Динамо й бажаним придбанням для багатьох провідних європейських клубів.

6. Айіла Юссуф

У 2010-му Юссуф ще був повноправною бойовою одиницею, і міг приборкати практично будь-якого форварда. У матчі з Манчестером він не дав зробити рівним чином нічого зірковим Джеко й Балотеллі й Тевесу. Де зараз Юссуф – не відомо, але останнім його місцем роботи був харківський Металіст.

7. Роман Єременко.

За Сьоміна Динамо без Єременко було важко уявить. Рома був мозком Динамо, диспетчером від Бога, регулярно підносячи снаряди форвардам – Шевченку та Мілевському. Але влітку 2011-го Ігор Суркіс не встояв перед пропозицією Рубіна й продав гравця казанцям за 13,5 млн доларів. Тепер Рома небезуспішно захищає кольори московського ЦСКА, продовжуючи залишатися одним із найкращих плеймейкерів РФПЛ. До речі, Динамо досі не знайшло гідного заміну Єрьоменку.

8. Олег Гусєв.

Гусєв є гвардійцем Динамо, провівши у складі киян майже 300 поєдинків. У минулі роки Олега було не зупинити – неймовірна швидкість в поєднанні з відмінним баченням поля і диспетчерськими якостями робили цього вінгера дуже цінним футболістом. По суті, таким він залишається і донині, ось тільки ігрового часу отримує менше. Це й не дивно, адже Олегу вже 32. У 2011-му в матчі з Манчестером Гусєв забив дуже важливий гол, який дозволив киянам вийти у чвертьфінал турніру.

9. Андрій Ярмоленко.

Вже тоді 20-річний Ярмоленко вважався майбутнім українського футболу і спарку з Манчестером Андрій провів дуже сильно. Це саме з передачі хлопчика зі 130-го кілометра Шевченко розпечатав ворота Харта. За 5 років Андрій доріс до зірки світового рівня, став лідером збірної України. Зараз за Андрієм полює пів-Європи, але от ціну, виставлену за футболіста, потягне далеко не кожен. Ось Ярмоленко й чекає пропозицій і продовжує трудиться на благо київського Динамо.

10. Артем Мілевський.

Ось кого шкода, так це Артема Мілевського. Так розбазарити свій талант – ще треба вміти. На початку “десятих” Міля вважався добротним нападником і користувався попитом у Європі. Але “золота клітка” зробила свою справу. Артем геть посварився з головним тренером і почав відверто валять дурня, перемкнувшись на “нічні тренування”. У результаті все закінчилося дуже сумно – після Динамо Мілевський більше ніде не зміг заграти й наразі безробітним повернувся в рідний Мінськ до батьків.

11. Андрій Шевченко.

На заході кар’єри Шевченко повернувся в Динамо й допоміг рідній команді не тільки виграти золоті медалі, але і вийти в чвертьфінал Ліги Європи. У зустрічі проти Манчестер Сіті Шевченко був кращим на полі, і записав у свій актив гол і асист. Блискуча кар’єра Шеви закінчилася в 2012-му, коли прославлений гравець вирішив піти в політику. Проект Україна Вперед провалився, а Андрій перейшов на тренерську стезю. Повідомляється, що незабаром Шевченко стане помічником Михайла Фоменка у збірній України.

Динамо – Манчестер Сіті – 2:0

Голи: Шевченко (25), Гусєв (77).

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Вукоєвич, Попов, Шевченко (Нінкович, 88), Ярмоленко, Мілевський, Гусєв, Єременко, Хачериді, Юссуф.

Манчестер Сіті: Харт, Річардс, Компані, Сабалета, Джеко, Коларов (Райт-Філліпс, 82), Баррі, Лескотт, Давід Сілва, Я. Турі, Балотеллі (Тевес, 57).

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка