Укр Рус

Укропатріот: російський ведучий принизив українського тренера

Укропатріот: російський ведучий принизив українського тренера

Відомий російський телеведучий Володимир Соловйов грубо образив українського тренера Юрія Калитвинцева, який нещодавно очолив московське Динамо.

В ефірі радіо Вести FM, завзятий уболівальник біло-синіх, як сам про себе сказав Соловйов, категорично не розуміє, чому на пост головного тренера його улюбленої команди призначили українця. Через що, на думку ведучого, Динамо тепер залишилося тільки добити, бо з таким “видатним” тренером у московського клубу майбутнього немає. 

Більш того, Соловйов називає Калитвинцева махровим русофобом, таким собі укропатріотом:

Зараз дивляться

– Ти знаєш, що це за людина? Махровий русофоб, такий укропатріот. Он нещодавно ще говорив, що в Росії ніколи не буде працювати. Він проводив тренування на українському, адже російські футболісти все одно розуміють. Йому огидно говорити російською.

Добре коли це він зі збірною України працював на Закарпатті. А це коли він із Волгою працював. Ми себе так не поважаємо? Тобто їм можна все говорити про російську мову і Росію, а ми після цього кажемо: ідіть тренуйте нас?

Ну, чого ви, зовсім безмізків стали? І це в Динамо! Ще в ЦСКА запросіть якого-небудь такого.

Читайте: Потап написав гімн для УПЛ (ВІДЕО)

Соловйов, мабуть, забув, що Калитвинцев двічі потрапляв у список найкращих футболістів Росії (1992 і 1994 рр.), а також є уродженцем Волгограда і має російський паспорт. За що ж екс-тренер збірної України заслужив такі слова на свою адресу, не зрозуміло. Особливо з урахуванням того, що він не провів на чолі нового клубу жодного матчу.

Раніше проти призначення Калитвинцева виступили фататы московського Динамо, влаштувавши масовий мітинг.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка