, редакторка стрічки

Зеленський – про обстріл: РФ атакувала інфраструктуру понад 40 ракетами та 70 БпЛА

Shahed-136/131
Фото: Getty Images

15 січня, у середину зими, мішенню російського обстрілу України незмінно була енергетика.

Серед цілей була газова інфраструктура та енергетичні об’єкти.

Зеленський – про обстріл України сьогодні, 15 січня

Під час обстрілу України сьогодні, 15 січня, за даними президента Володимира Зеленського, росіяни запустили понад 40 ракет (зокрема, балістичних) та понад 70 безпілотників.

Зараз дивляться

Щонайменше 30 ракет силам протиповітряної оборони вдалося знищити.

– Завдяки нашій протиповітряній обороні, усім залученим підрозділам зберігаємо роботу нашої енергетичної системи. Але постійно потребуємо посилення наявних спроможностей українського повітряного щита, – зауважив глава держави.

Президент України наголосив: партнери на саміті НАТО у Вашингтоні та у форматі Рамштайн дали обіцянки, які досі не реалізовані повністю.

На цих засіданнях, нагадав Володимир Зеленський, обговорювали й ліцензії на виробництво систем ППО та протиракет, що може стати однією з дієвих гарантій безпеки для України.

Це, переконаний глава держави, є цілком реалістичним та потребує виконання.

– Ми вдячні всім, хто допомагає нашій державі. Але йдеться не тільки про нашу країну. Саме зараз захистом України з’ясовується, чи здатна Європа і загалом демократичний світ зупиняти війни надійно та на довгий час, – зауважив президент.

Читайте також
Обстріл 15 січня: РФ запустила по Україні 117 повітряних цілей
Обстріл дронами та ракетами

Повномасштабна війна в Україні триває вже 1 057-му добу.

На інтерактивній карті бойових дій в Україні та карті повітряних тривог в Україні можна стежити за ситуацією в містах.

Джерело: Володимир Зеленський

атака дронами, Війна в Україні, Володимир Зеленський, обстріл, Ракетні удари Росії, ракетний удар, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка