, редактор стрічки, журналіст, оглядач

Бельгія розслідуватиме втручання Росії у майбутні вибори до Європарламенту

Бельгія розслідує втручання РФ у майбутні вибори в Європарламент – що відомо
Фото: Getty Images

Прем’єр-міністр Бельгії Александр Де Кроо анонсував початок розслідування ймовірного втручання Росії у загальноєвропейські вибори.

Як пише Associated Pres, він заявив, що спецслужби Бельгії підтвердили існування мережі, яка намагається підірвати підтримку України.

— Бельгійські спецслужби підтвердили існування проросійських мереж втручання, які діють у кількох європейських країнах, а також тут, у Бельгії, – сказав де Кроо.

Він також повідомив, що бельгійські відомства тісно співпрацюють з владою Чехії після того, як там була викрита мережа проросійського впливу. За його словами, розслідування показало, що до членів Європарламенту підходили і пропонували гроші за просування російської пропаганди.

Зараз дивляться

— За даними нашої розвідки, цілі Москви дуже чіткі. Мета – допомогти обрати більше проросійських кандидатів до Європарламенту і посилити певний проросійський наратив у цій інституції, – сказав він.

Вибори до Європарламенту мають відбутися з 6 до 9 червня 2024 року. Паралельно в багатьох країнах заплановані національні вибори.

Читайте також
Вибори в Євросоюзі: фон дер Ляєн пообіцяла дати відсіч “друзям Путіна”
Урсула фон дер Ляєн

Джерело: AP News
Європарламент, Бельгія, Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка