Укр Рус
, редакторка стрічки

Звичайних українців стали частіше атакувати російські хакери – Держспецзв’язку

Кібератака
Фото: Depositphotos

Російські хакери роблять все більше кібератак, спрямованих проти пересічних українців. Також зросла кількість інформаційно-психологічних операцій проти українського населення у соцмережах та месенджерах.

Про це у понеділок, 25 квітня, повідомили у Держспецзв’язку.

– Зловмисники здійснюють фішингові розсилки з метою заволодіння обліковими даними українців. Meta попереджає про злам акаунтів військових та публічних осіб за допомогою викрадених у фішингових розсилках облікових даних. У зламаних акаунтах російські хакери розміщують пропаганду та заклики до українців – здаватися, – сказано у повідомленні.

Як уточнюється, у фішингових розсилках хакери часто спекулюють на патріотичних темах та виплатах від держави.

Зараз дивляться

Держспецзв’язку закликало українців не відкривати листи від невідомих адресатів, не переходити за посиланнями з таких листів і не вводити на сторінки з посиланнями свої персональні дані.

Також радять ввімкнути двофакторну авторизацію в соцмережах та всіх сервісах, які підтримують таку послугу.

Повідомляється, що також зловмисники можуть здійснювати розсилку з метою шпигування за людиною та її контактами.

– Зростає кількість фішингових розсилок під виглядом інформації про державну допомогу для внутрішньо переміщених осіб, а також українців, які тимчасово виїхали за кордон. Зловмисники, які здійснюють такі розсилки, уважно стежать за українськими новинами та швидко реагують на звістку про будь-яку допомогу, – зазначили у Держспецзв’язку.

Відомство уточнило, що не варто переходити за посиланнями у таких повідомленнях, залишати номери своєї картки, телефону тощо.

– Отримати фінансову допомогу від держави можна лише у додатку Дія. Дізнатися інформацію про виплати в інших країнах можна лише в офіційних установах цих країн, – резюмували у заяві.

Читайте також
Карта бойових дій на 25.04.2022 – ситуація на фронті
Карта бойових дій України – де йдуть бої в Україні 25 квітня 2022

Джерело: Держспецзв’язку
Війна в Україні, вторгнення, Кібератака, Російська агресія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Ad

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка