Прокуратура розпочала справу через відео з обезголовленням українського воїна

СБУ та Офіс генпрокурора проводять розслідування за фактом поширення у соцмережах відео з обезголовленням, ймовірно, українського військового.
Про це йдеться у повідомленні прокуратури.
Так, 16 серпня у соціальних мережах з’явилося відео, на якому російські військові демонструють голову нібито українського військового, насаджену на кіл. За даними аналітичного проєкту Deep State, місцем воєнного злочину є КПП Колотилівка у Бєлгородській області. До злочину, ймовірно, причетні військові 155 бригади ЗС РФ.
Тепер правоохоронці перевіряють цю інформацію та пов’язані з нею обставини.
– Поширення представниками РФ такого відео вкотре засвідчує їхню повну зневагу до норм та принципів міжнародного гуманітарного права, – наголошують українські прокурори.
За процесуального керівництва Офісу генерального прокурора розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Фото: ЦНС