Укр Рус

Україна підтримує організацію зустрічі у нормандському форматі

Україна підтримує організацію зустрічі у нормандському форматі

Про це повідомляє прес-служба президента України.

– Мета – узгодити проект дорожньої карти імплементації Мінська, який повинен передбачати послідовність виконання політичних умов і умов безпеки і з чіткими гарантіями їх дотримання, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Київ поки не отримував формального запрошення на саміт лідерів нормандського формату, повідомили в прес-службі президента.

Зараз дивляться

Читайте: Нормандський формат: Україна не давала згоду на зустріч

Відзначається, що під час останніх контактів президента України з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і президентом Франції Франсуа Олландом пророблялися різні дати проведення саміту “нормандської четвірки” в Берліні.

– Петро Порошенко неодноразово заявляв, що Україна виступає за активний діалог в рамках Нормандського формату з метою прискорення мирного врегулювання ситуації на Донбасі і відновлення Україною суверенітету і територіальної цілісності через забезпечення належного виконання Росією Мінських домовленостей, – йдеться в коментарі.

Нагадаємо, 19 жовтня в Берліні на запрошення канцлера ФРН Ангели Меркель відбудеться вечеря лідерів країн Нормандської четвірки – України, Німеччини, Франції та Росії.

Нормандський формат, Росія
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка