Як повернутися у мирне життя після війни: історія бійця ООС Вадима Коробенка

5 років тому автомат для журналіста Вадима Коробенка був третьою рукою. 2014-го він добровільно пішов на війну.

Сучасну зброю в руках тримати приємніше, хоча пристрасті вже немає, – зізнається Вадим. На передовій мав пістолет Макарова та АК-74. Постріли Вадиму сняться й досі. Майже рік він відслужив у так званому секторі М. Далі хвороба, демобілізація, апатія.

На війні Вадима постійно підтримували рідні. Мати померла незадовго до мобілізації. Найдорожчі – сестра й батько. На день народження тата Вадим з сестрою приготували зворушливий подарунок – вивчили і записали на відео вірші, які знімали у різних місцях.

Після війни Вадим замкнувся у собі. Мало рухався, почались панічні атаки. Та ще й з дівчиною розійшовся. Але в його житті з’явився пес. Вадим переконаний: пес не випадково прийшов в його життя, собака його вибрав сам, хоча й чоловік віддав за нього останні свої гроші. Так почалося повернення до мирного життя. Прогулянки з Бруно, біг і турніки.

Читайте: Реабілітація бійців після ампутацій: як проходить та у якому стані солдати

Після повернення з війни Вадим Коробенко зайнявся спринтерським бігом. Нині – активний учасник змагань серед учасників бойових дій. Війна вже далеко позаду, але чоловік не шкодує, що пішов на фронт.

Фронтові друзі  підказали Вадиму звернутись за підтримкою у Veteran hub. Професійна команда підібрала Вадиму програму адаптації. У Veteran hub Вадим тричі на тиждень. Щоп’ятниці – психолог, по понеділках – медитація. Центр став для чоловіка містком війна-мир.

Нині Вадим активний на інформаційному фронті, зараз – старший редактор проекту Полігон. Багато подорожує – у свої 34 побував у 34 країнах.

До слова, Факти ICTV розповідали про те, як НДІ протезування ставить бійців на ноги.

Бійці АТО, Війна на Донбасі, Ветеран АТО, Ветерани АТО, ООС, ООС (АТО), реабілітація
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Помилка в тексті
Помилка