Як в Україні рятують передчасно народжених дітей
Україна вийшла на світовий рівень виходжуваності недоношених діток. Сьогодні абсолютно не проблема врятувати немовля вагою навіть 500 грамів. Для цього у нас є і фахівці, і техніка. Причому це можна зробити не лише в столиці. Адже завдяки Фонду Віктора Пінчука в Україні є 35 сучасних неонатальних центрів в усіх регіонах. Про успіхи і досягнення у порятунку новонароджених говорили учасники одинадцятої конференції програми Колиски Надії .
Немовля виходжують, поки воно не набере 2 кілограми.
На підмогу професіоналізму медиків потрібне надсучасне обладнання. Яким воно має бути, дискутують на конференції програми Колиски надії Фонду Віктора Пінчука. Тут зібралися провідні неонатологи України та світу.
Тож врятувати маля вагою 700 чи 800 грамів вже буденність. Головна робота медика далі.
Читайте: Фонд Віктора Пінчука відкрив у Львові 34-й центр допомоги новонародженим Колиски надії
В Україні чимало державних клінік з якісним обладнанням. По всій державі вже 35 центрів, що допомагають новонародженим. Такі можливості є в усіх регіонах завдяки проекту Колиски надії Фонду Віктора Пінчука.
Як доглядають малечу вагою у 500 грамів – діляться досвідом і британські медики. Найбільше уваги приділяють функціям мозку.
Проект Колиски надії Фонду Віктора Пінчука існує 13 років і за цей час він допоміг зробити Україні стрімкий ривок у порятунку новонароджених – тим, що надавав сучасне обладнання центрам допомоги немовлятам, навчав лікарів і медсестер світових тенденцій виходжування малюків. За цей час врятували понад півмільйона діток.
Факти ICTV раніше писали про те, що у Луцьку відкрили ще один центр допомоги новонародженим Колиски надії.