
Обшук у будинку тепер вже екс-керівника Федеральної митної служби РФ Андрія Бельянінова пов’язують із бажанням Володимира Путіна посилити контроль ФСБ над грошовими потоками.
До такої думки дійшли експерти приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, пише Апостроф.
Американські аналітики вважають, що раптова відміна главою РФ два тижні тому всіх внутрішніх поїздок і те, що тепер його робочий графік не є публічним свідчить про відсутність можливості у російського президента надовго покинути Москву.
Читайте: Екс-міністр РФ розкрив, що б’є по Росії сильніше санкцій
Також у Stratfor відзначили, що ситуація в Кремлі відповідає словам російського опозиціонера Романа Доброхотова: – Менти бояться прокурорів, прокурори бояться Слідчого комітету, Слідчий комітет боїться ФСБ, ФСБ побоюється Кадирова, Кадиров боїться Путіна, а Путін боїться всіх.
До слова, російський соціолог пояснив, чому Путін звільнив посла Росії в Україні Михайла Зурабова.