Укр Рус
, редактор стрічки

РФ просить США відновити пряме авіасполучення між країнами

США літак
Фото: Depositphotos

Міністерство закордонних справ Росії в опублікованій у п’ятницю заяві відкрило черговий раунд переговорів зі Сполученими Штатами. Міністерство охарактеризувало обговорення як “ділові та по суті”.

У своїх запитах до США росіяни просять відновити авіасповіщення та повернути конфісковане дипломатичне майно.

Запит Росії до США

Представники Росії та США в четвер провели в Туреччині шестигодинні переговори. Метою було відновлення нормальної роботи посольств країн. Президент Володимир Путін заявив, що перші контакти з новою адміністрацією Дональда Трампа вселили надію.

Зараз дивляться

У МЗС заявили, що делегації обговорили питання, пов’язані з тим, що Росія вважає незаконним захопленням її дипломатичної власності у США. Росіяни також попросили американців розглянути можливість відновлення прямого авіасполучення.

Наразі залишається незрозумілою реакція США та подальші кроки нової адміністрації президента Трампа. Водночас російська та американська сторони змогли домовитися відновити безперебійне фінансування і нормальну роботу посольств.

Нагадаємо, раніше Сполучені Штати офіційно відновили відносини з Росією після того, як президент Дональд Трамп 12 лютого здійснив телефонний дзвінок російському диктатору Володимиру Путіну. Багато експертів та оглядачів вказували, що тим самим Трамп поклав край міжнародній ізоляції воєнного злочинця Путіна.

Згодом, 18 лютого, американська та російська делегації зустрілись в Ер-Ріяді, столиці Саудівської Аравії, що стало першим кроком після розмови двох президентів для відновлення відносин між Сполученими Штатами та Росією, які були розірвані протягом трьох років великої війни РФ проти України.

Читайте також
Занепад ООН та ОБСЄ та пробудження Європи: як три роки війни в Україні вплинули на світ
Треті роковини війни в Україні: як змінився світ після вторгнення РФ

Джерело: CNN
Війна в Україні, Росія, США
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка