Укр Рус
, редакторка стрічки

Власника ТММ Миколи Толмачова підозрюють у шахрайстві

Власника ТММ Миколи Толмачова підозрюють у шахрайстві

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Як повідомляє видання, в 2007 році Бородянська райрада виділила ТММ 150 гектарів землі під будівництво житлового комплексу. В обмін на виділення території Микола Толмачов взяв на себе зобов’язання вирішити давню проблему селища – побудувати школу. Однак за 10 років девелопер не збудував ні житлового комплексу, ні школи для сільських дітей, а отримані 150 гектарів землі так і не повернув місцевій громаді.

– У 2007 році було підписано інвестиційну угоду між забудовником і Бородянським райрадою. Бородянський районний рада давав їм земельну ділянку, а вони будували для Бородянського району цю школу. Там був створений фонд, і за цей рахунок починалося будівництво, – повідомив заступник голови департаменту капітального будівництва та інвестиційного розвитку Київської обласної адміністрації Сергій Золін.

За словами Мікуліцкого сільського голови Петра Перевозника, кошти з цього фонду “кудись зникли”, а питання щодо долі цих грошей слід направляти ТММ.

Зараз дивляться

Зараз будівництво заморожено, зведений лише каркас будівлі. Протягом 10 років, що минули після укладення договору між ТММ і Бородянською райрадою, діти з Микуличі були змушені вчитися в аварійній будівлі старої школи, побудованій більше 100 років тому. Як зазначає директор школи Катерини Чередниченко, приміщення навчального закладу знаходяться в напівзруйнованому стані, в будинку немає ні спортивного, ні актового залу.

Представники місцевої громади заявляють про своє обурення ситуацією і вимагають від Миколи Толмачова повернення отриманих їм 150 гектарів землі. Жителями Микуличі були направлені відповідні звернення в Генпрокуратуру, проте до цих пір реакції від правоохоронних органів немає. У заяви, нещодавно озвучених Толмачовим – про плани будівництва містечка-супутника на 20 тисяч жителів і енергозабезпеченням комплексу “з геотермальних джерел”, опитані Gazeta.ua, жителі Микуличі не вірять. На думку представників місцевої громади, “каркас недобудованої школи, яка руйнується – найкраще свідчення непорядності з боку столичного бізнесмена”.

Як зазначає Gazeta.ua, місцевій владі буде непросто повернути отриману забудовником землю.

– Толмачов повинен дуже багатьом, і розплатитися з боргами не в змозі. Інформація про банкрутство колись успішного девелопера вже кілька місяців циркулює в ЗМІ. Загальна сума непогашеної Толмачовим заборгованості – понад один мільярд гривень. Розраховуватися з кредиторами Толмачеву, схоже, нічим. За позовами банків виконавча служба відібрала у бізнесмена навіть квартиру і особистий автомобіль. Крім того, в листопаді 2016 року суд заборонив керівнику ТММ залишати межі країни, – повідомляє видання.

Читайте: Інвесторам ТММ буде непросто повернути гроші – Ростислав Кравець

До слова, раніше Факти ICTV повідомляли, як не стати власником “квартири-примари”.

Головне перед укладенням угоди ретельно перевірити всю інформацію про вибраний об’єкт і забудовника.

ТММ
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка