PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android

Ірпінський мер Карплюк став учасником земельного скандалу

Ірпінський міський голова Карплюк став фігурантом нового земельного скандалу, під сокиру ледь не пішло 15 гектарів лісу в Приірпіння.

Ірпінський мер Карплюк став учасником земельного скандалу

Київським окружним адміністративним судом 24.01.2018 року прийнято рішення про повернення в державну власність 15 гектарів лісу, незаконно виділених за поданням Ірпінського міського голови під багатоповерхову забудову в м. Ірпінь. Ринкова вартість такої земельної ділянки становить близько 7,5 мільонів доларів США.

Нагадаємо, що Ірпінський міський голова Володимир Карплюк став відомим у 2015 році після того, як задекларував 67 квартир. За його каденції у м. Ірпінь розпочалась стрімка забудова, у результаті чого населення збільшилось з 43 до 85 тисяч чоловік, при цьому в місті не збудовано жодної школи і немає власної лікарні.

25.01.2018 року Ірпінський міський голова Володимир Карплюк на своїй Facebook сторінці оприлюднив звернення до громади, де звинуватив обласну прокуратуру і особисто Прокурора Київської області Дмитра Чібісова в намаганні відібрать ділянку у міста та переслідуванні і нападі на місцеве самоврядування.

Заслуговує на увагу той факт, що у 2015 році вказану земельну ділянку намагаються перевести під забудову вдруге (перше рішення 2006 року було скасовано судом у 2012 році). Судом достовірно встановлено, що 24.12.2015 до Державного реєстратора надійшла заява з особистим підписом Ірпінського міського голови В. А. Карплюка стосовно зміни цільового призначення земельної ділянки площею 15 га з кадастром номером 3210900000:01:175:0033, яка належить до лісового фонду.

Ірпінський мер Карплюк став учасником земельного скандалу / 5 фотографий

У заяві також вказано вимогу про переведення землі з державної у комунальну власність. Варто зазначити, що вказана земельна ділянка знаходиться поза межами міста Ірпінь, а рішення щодо зміни меж населеного пункту має право приймати Верховна рада України, крім того передача ділянки державної форми власності лісового фонду може проводитись виключно за ріщенням КОДА за погодженням з Кабінетом міністрів України, що зроблено не було.

Вказане порушення підпадає під частину 1 статті 364 КК України і карається обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років.

Нагадаємо, що мер Ірпеня є фігурантом понад 10 кримінальних впроваджень, 20.12.2017 року  отримав вже другу підозру у низці тяжких і особливо тяжких злочинів, зокрема створення злочинної організації, розкрадання бюджетних коштів у складі злочинної організації, підробка документів. Карплюку загрожує до 12 років позбавлення волі.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
Завантаження...

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка