Укр Рус Eng
, редакторка стрічки

Зброя, біженці, розділ України: які фейки запускає РФ про міжнародну допомогу

Фейкові новини, центр протидії дезінформації

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки повідомляє, що зростання міжнародної допомоги Україні вразило Російську Федерацію, у зв’язку з чим дана тема стала їхньою новою “лінією фронту” інформвійни.

– Вони намагаються подати цю допомогу як неефективну, а українців та міжнародних партнерів – змусити сумніватися у її необхідності, – зазначають у пресслужбі Центру.

Там перерахували топ-3 головні міфи, які росіяни розганяють через свої ЗМІ та намагаються нав’язати як у себе в Росії, так і на Заході та в Україні.

Міф 1. Європа втомилася від українських біженців. Нібито вони сидять на шиї у Європи та змушують їм допомагати. Сюжети ілюструють кадрами з 2014 року із протестів Революції гідності. Намагаються переконати європейців, що українці їм не потрібні, а українців – що світ від них утомився.

Зараз дивляться

Міф 2. Захід накачує Україну сучасною зброєю, щоб війна тривала довше. Цим міфом пропагандисти намагаються довести, що війну можна завершити лише шляхом переговорів та поступок. А додаткова зброя нібито лише відтягує “неминуче”. Насправді військова допомога допомагає Україні захищатися, рятувати мирних українців та військових, боротися з агресорами, які напали на нашу країну.

Міф 3. Країни, які допомагають Україні, роблять це лише для того, щоб самим отримати українські території. Ці тези РФ поширює ще з 2014 року. Ця дезінформація націлена і на українців, щоб вони з побоюванням та підозрою ставилися до допомоги партнерів, так і на росіян, щоб ті вірили, що Україні не допомагають, а лише хочуть захопити її частину, а тому у діях РФ “нічого поганого немає”.

Проте західні партнери допомагають Україні захищати кордони, а не намагаються захоплювати та нападати, як ті ж росіяни.

Читайте також
Фабрика фейків досягла Німеччини: РФ намагалася дискредитувати Зеленського в іноземних ЗМІ
хакер

Війна в Україні, Фейк, Фейкові новини
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка