Укр Рус
, редакторка стрічки

Казав, що українців треба знищувати: викрито киянина, який передавав ФСБ координати ЗСУ

Казав, що українців треба знищувати: викрито киянина, який передавав ФСБ кординати ЗСУ
Фото: Офіс генпрокурора

Правоохоронці викрили киянина, який передав ФСБ РФ координати української армії та скоригував ракетні удари по столиці.

Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

За даними слідства, підозрюваний наприкінці грудня 2022 року під час перетину білорусько-російського кордону на фільтраційному посту погодився співпрацювати з агресором.

Зараз дивляться

На підтвердження своєї готовності одразу передав співробітнику спецслужби координати підрозділу ЗСУ у столиці для вогневого ураження.

– За декілька днів Київ зазнав масованої ракетної атаки. Під обстріл потрапили два райони, у тому числі ворог намагався вдарити по будівлі з українськими військовослужбовцями. Саме її місцерозташування передав підозрюваний, – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що за деякий час чоловік повернувся в Україну. Він разом зі своєю дружиною побував на місці прильоту та сказав їй, що причетний до ракетної атаки. Також задокументовано й інші спроби встановлення контакту з російською спецслужбою.

– Підозрюваний не приховував своїх проросійських поглядів у родинному колі, зневажливо висловлювався про українців та говорив, що їх треба знищувати, – вказують в Офісі генпрокурора.

Під час обшуку за місцем його проживання вилучено прапор країни-агресора, документи на отримання російського громадянства, комп’ютерну техніку та мобільні телефони.

Казав, що українців треба знищувати: викрито киянина, який передавав ФСБ кординати ЗСУ Фото 1

Чоловіку повідомлено про підозру у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Йому обрано запобіжний захід – тримання під вартою без права внесення застави.

Досудове розслідування проводило Управління СБУ в Житомирській області.

Раніше колишній заступник секретаря РНБО Володимир Сівкович отримав нову підозру.

Читайте також
У Харкові шахрай, який видавав себе за працівника СБУ, намагався обдурити вдову загиблого військового
Затримання шахрая у Харкові

Джерело: Офіс генпрокурора
Війна в Україні, Київ, Офіс генпрокурора
Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка