Сирський про поїздку з Умєровим на фронт: Ситуація складна на багатьох напрямках

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський разом із міністром оборони Рустемом Умєровим відвідав передові командні пункти військових частин і підрозділів у районі ведення бойових дій.
Про поїздку на фронт головком повідомив вранці 25 лютого.
Поїздка Сирського та Умєрова на фронт: що відомо
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров заслухали командувачів угруповань військ щодо ситуації на ділянках відповідальності.
– Ситуація складна на багатьох напрямках, потребує постійного контролю. Ворог здійснює регулярні штурми позицій наших військ, – зазначає Олександр Сирський.
Головнокомандувач ЗСУ та міністр оборони України разом із військовими ретельно проаналізували ситуацію, а також обговорили кроки на майбутнє.
Зокрема, йшлося про потенціал маневреної та позиційної оборони, підсилення окремих ділянок.
Олександр Сирський додає: наголосив на важливості координації й належної оперативної взаємодії усіх Сил оборони та збереженні життя українських військовослужбовців.
Також, зазначає головнокомандувач ЗСУ, разом із Рустемом Умєровим поспілкувалися з командирами бригад та окремих батальйонів щодо стану справ на місцях.
– Проаналізували проблеми, які не мають системного характеру. Невідкладно ухвалив рішення задля покращення боєздатності, стійкості та управління, – повідомляє Олександр Сирський.
Головком констатує: попри складну ситуацію, українські воїни мужньо утримують рубежі й позиції. Ворог тим часом зазнає втрат.
За рішучі дії та ініціативу, зауважує Олександр Сирський, висловив окрему вдячність командирам бригад і підрозділів.
Повномасштабна війна в Україні триває вже 732-гу добу.
За ситуацією в містах можна стежити на інтерактивній карті бойових дій в Україні та на карті повітряних тривог в Україні.
Джерело: Олександр Сирський
Фото: Олександр Сирський