
Президент РФ Володимир Путін підписав указ, згідно з яким Крим включений до складу Південного військового округу, відповідний документ у середу розміщений на офіційному порталі правової інформації.
У Південний військовий округ входять Чечня, Інгушетія, Дагестан, Північна Осетія, Калмикія та інші. Він був утворений в 2010 році і в нього, зокрема, увійшов Чорноморський флот, повідомляє РИА Новости.
Нагадаємо, Крим за ініціативою жителів регіону, озвученою на референдумі 16 березня, увійшов до складу Росії. 18 березня Президент РФ Володимир Путін з одного боку, і голова Верховної ради Криму Володимир Константинов, невизнаний прем’єр-міністр Криму Сергій Аксьонов і “народний мер” Севастополя Олексій Чалий підписали договір про приєднання Криму до Росії.
Після цього Росія припинила дію угод з Україною щодо Чорноморського флоту, який базується в Криму.
Фото:112.ua