
За попередніми оцінками міжнародних спостерігачів неурядових організацій, адміністративний ресурс на місцевих виборах був відсутній, заявляє президент України Петро Порошенко.
Про це він заявив у Києві на спільній прес-конференції із міністром торгівлі США Пенні Пріцкер, передає УНІАН.
– Мені приємно констатувати, що, за попередніми оцінками міжнародних спостерігачів неурядових організацій – вони констатували відсутність адміністративного ресурсу і адміністративного впливу на волевиявлення громадян, – сказав Порошенко.
Глава держави наголосив, що вибори в Україні засвідчили, що спроба Росії створити п’яту колону в Україні, як і реванш недемократичних сил, провалилися.
– Зазнала краху спроба Росії створити п’яту колону. Це основне досягнення цих виборів. Реваншу старої влади не відбулось. Місцевими виборами Українська Держава перейшла рубікон. Дороги назад не буде, – заявив він.
Крім того, Порошенко запропонував Верховній Раді внести зміни в законодавство, які дозволять провести місцеві вибори там, де вони не відбулися 25 жовтня.
Президент також зазначив, що позиція українських виборців дозволяє продовжувати реформи у країні.