Укр Рус

Війна на Донбасі: бійці АТО втерли носа терористам на танках (ВІДЕО)

Війна на Донбасі: бійці АТО втерли носа терористам на танках (ВІДЕО)

Терористи продовжують масовані атаки на українських військових у зоні проведення АТО.

Так, за минулу добу кількість обстрілу позицій сил АТО рекордно зросла – терористи 91 раз вели вогонь з танка, мінометів різних калібрів, кулеметів, гранатометів і стрілецької зброї, повідомляє прес-центр штабу АТО в Facebook.

Зокрема, вогневі удари зі зброї калібру 120 і 82 мм терористи 11 разів наносили по Авдіївці одночасно з трьох напрямків: Мінерального, Ясинуватій і Яковлевки.

Зараз дивляться

– По українським захисникам в Широкіно бойовики цілилися 12 разів виключно з боку Саханки. Також вогневі удари з мінометів завдали в напрямку опорних пунктів ВСУ в районах Новотроїцького, Талаковки і Павлополя, – повідомили в штабі.

В районі оборонних позицій Луганського терористи здійснили 15 пострілів з калібру 125 мм.

У штабі зазначили, що більше половини випадків порушення режиму тиші терористи здійснили в період з 17 до 24 годин, коли спостерігачів ОБСЄ не було поблизу лінії розмежування.

Читайте: Російські розвідники викрали БТР у своїх з полігону під Торезом

За вказаний період українські бійці змушені були 17 раз відкривати вогонь.

Як раніше повідомляли Факти IСTV, бойовики обстріляли спостерігачів ОБСЄ на Донбасі. Кулі пролітали над головами спостерігачів місії.

 

 

Відео: YouYube.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Завантаження

Помилка в тексті
Помилка