Відпочинок в Сергіївці на Одещині: переваги і недоліки (ВІДЕО)

Одещина готує відпочивальникам нові розваги. Так, у Сергіївці, відомій бальнеологічним курортом, цього літа чекають на шанувальників активного відпочинку.
Ще донедавна Сергіївка була центром переважно санаторного лікування. Унікальні властивості води та грязі Шаболатського лиману разом із степовим повітрям оздоровлюють при багатьох недугах: патології нервової системи та опорно-рухового апарату до хвороб органів травлення. Та віднедавна на лимані з’явилися екстремали.
Читайте: Дорога до озера Синевир сповзає у прірву
Ще одна родзинка Сергіївки – унікальна піщана коса, що відділяє лиман від моря. На цьому пляжі немає боротьби за місце під сонцем. На 18 кілометрах розмістяться усі охочі. Сонця тут також багато – 290 днів на рік. Це одразу оцінили шанувальники вітрильного спорту.
– Відтоді як ми залишилися без Криму – вітрильний спорт в основному перейшов у Сергіївку. Тому що це на сьогоднішній день найпівденніша точка в Україні, – розповідає член виконкому селища Сергіївка В’ячеслав Мадоніч.
Втім, Сергіївка, насамперед, залишається центром сімейного відпочинку, який цього сезону здорожчає на 20%. У середньому проживання у номері з усіма зручностями коштуватиме 350 гривень, ще 160 доведеться заплатити за харчування. Для перетворення Сергіївки на великий центр дитячого відпочинку не вистачає інфраструктури.
Дивіться: Скульптуру Родена продали з аукціону за рекордні $20 млн
Але найбільша проблема – на всій морській косі немає ані водопостачання, ані каналізації, а відтак і кав’ярень чи кемпінгів. Інвестори не дуже охоче йдуть у Сергіївку.
Щоправда, обласні чиновники обіцяють допомогти із виділенням земельних ділянок. Адже, за оцінками фахівців, потенційно Сергіївка може приймати до 20 тисяч туристів на день, треба лише створити їм належні умови для відпочинку.
До речі, Факти писали про переваги й недоліки відпочинку в курортному селищі Грибівка.