Голод та найнебезпечніші змії у світі. Як виживають у Кенії
Проблема мігрантів нині чи не найактуальніша в світі. Мільйони людей намагаються нелегально перетинати кордони, аби знайти краще життя. Одна з країн з потенційними мігрантами – Кенія.
Мігранти вирушають у смертельно небезпечну подорож , бо вдома просто пекло.
В селі посеред савани з невеликими деревами – голод частий гість.
– Люди були дуже голодні, якщо нічого не вродило, треба їхати на заробітки в інші міста. Трохи ми заробляли від туристів, які їдуть на сафарі, але їх потік зменшився, – розповідає Чарлі, працівник проекту Галана Green Arava.
Нині в Кенії борються з браконьєрством, за вбивство людини – 10 років, а дикої тварини – 25. Нове життя прийшло в село, коли поруч облаштували поля зі зрошувальними системами Green Arava. Люди почали отримувати постійну зарплату.
Чарлі зробив кар’єру і тепер керує своїми односельцями. Він отримав можливість збудувати власний міцний будинок.
В цьому районі масово мешкають одні з найнебезпечніших змій – чорні мамби. Лікар Оскар своїм пацієнтам може поміряти тиск, а от проти отрути змій був безсилим. Поки інвестори не подарували антидот, який минулого тижня врятував хлопчика.
Дивіться: У Кенії для порятунку місцевих пустелю перетворили на сад
Один проект спільний з ізраїльтянами дав роботу тисячам людей. Кенійський уряд використає цей досвід і створить десятки таких ферм – мета – дати роботу мільйону.
До слова, з усієї планети їдуть у Кенію саме на сафарі. Адже це можливість побачити тварин не в зоопарку, а у звичних умовах – на відстані витягнутої руки.