PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТЫ iPad / iPhone ФАКТЫ Android

Для кого Януковича вивели на прес-конференцію

Михаил Басараб
Михаил Басараб

Усі прес-конференції Януковича в Росії – це додатковий інструмент у гібридній агресії Кремля проти України. Аналізувати суть сказаного Януковичем — марна справа. Він знаходиться під повним контролем російських спецслужб і говорить тільки те, що йому дозволять сказати чи накажуть.

Сьогодні Янукович не відтворив нічого нового, окрім давно відомих нелогічних і суперечливих маніпулятивних міркувань на виправдання власних злочинів і злочинів Росії проти України.

Читайте: Янукович знову осоромився перед ЗМІ

Прес-конференції Януковича так само, як і виступи його “адвокатів” у залі Оболонського суду, як і інформаційна політика мережі прокремлівських медіа в Україні – все це спрямовано на хаотизацію внутрішньополітичної дискусії в Україні. Коли ставляться під сумнів очевидні факти війни Росії проти України, окупації частини території України, персональної участі Януковича і його спільників у підготовці російського вторгнення.

Натомість українцям систематично нав’язують маніпулятивні міркування — все, що нині відбувається в Україні – це нібито наслідок Революції Гідності. Якби не Революція Гідності, то в Україні буцім-то не було б “громадянської війни”.

Читайте: Янукович розповів, за чий рахунок живе у Росії

Революція Гідності – це, мовляв, був “обман простих людей”. А “події в Криму” відбулися не тому, що туди вдерлася російська армія, а через те, що його погано захищали.

Будь-якій здоровій людині зрозуміло, що такі міркування суперечать загальновизнаним фактам. Разом з тим, російська пропагандистська машина продовжує генерувати ці заготовки вустами Януковича, його адвокатів, депутатів “Опозиційного блоку”, “журналістів” прокремлівських медіа в Україні та мережі “експертів”, які відповідно коментують політичні процеси.

Читайте: Анексія Криму: ким потрібно було пожертвувати

Адресатами цих повідомлень є 10-20% українських виборців, які все ще готові голосувати за реваншистів. Також, ці сигнали спрямовані й на патріотичну більшість українського суспільства.

Мабуть, є розрахунок на те, що нахабна і неприхована діяльність реваншистів повинна утверджувати думку, що держава не здатна покарати злочинців і зрадників, а відповідно не може захистити інтереси і права українських громадян. Це за розрахунком наших ворогів, мабуть, має викликати серед українців розчарування і апатію.

Читайте: Операція Об’єднаних сил: чому зміна назви нічого не вирішує

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Вверх Вверх
Вверх

    Нашли ошибку в тексте?

    Ошибка