
Уряд Нідерландів хоче обговорити з партнерами країн Євросоюзу можливість внесення змін до Угоди про асоціацію України з ЄС.
Про це повідомив прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, передає NOS.
– Якщо ми зараз відкличемо акт про ратифікацію, ми втратимо наш квиток для обговорення важливих змін в угоді з Україною, – сказав він.
Рютте зазначив, що після референдуму в уряду є три варіанти – скасувати його результати, повністю відмоаитись від ратифікації угоди або намагатися “зробити щось з негативними результатами”.
Він додав, що перші два варіанти уряд відкинув.
Читайте: Хто приходить до Верховної Ради “під шафе” (ВІДЕО)
Відзначається, що в зв’язку з референдумом у Великій Британії, який має відбутися 23 червня, переговори про референдум в Нідерландах не можуть проводитись відкрито.
Він повідомив, що буде говорити з партнерами в Брюсселі під час саміту в червні.
Нагадаємо, 6 квітня пройшов референдум в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом. Явка склала 32,28% населення країни, проти проголосувало 61%, за – 38,21%.