PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Міста будуть засипані сміттям, якщо НКРЕКП дозволять встановлювати тариф

Наш край закликає депутатів не дозволяти НКРЕКП встановлювати тариф на захоронення сміття.

Закон про НКРЕКП внесено до порядку денного пленарного тижня Верховної Ради. Раніше Комітет ВРУ з питань паливно-енергетичного комплексу підтримав зміни до розгляду у повторному другому читанні проекту закону Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Зокрема, одна із змін надає регулятору право встановлювати тариф на захоронення сміття.

Ми закликаємо Верховну Раду не надавати Нацкомісії з держрегулювання енергетики та комунальних послуг право встановлювати тариф на захоронення сміття. Це призведе до ситуації, коли ціну послуг визначатиме НКРЕКП, а відповідальність за чистоту вулиць та дворів нестиме місцева влада. Інакше кажучи, якщо у Києві встановлять занизький тариф, то місцева влада не матиме фінансової можливості забезпечити вивезення сміття.

Запропонована депутатами процедура встановлення тарифу призведе до того, що міста будуть засипані сміттям. Львів з його сьогоднішніми “сміттєвими” проблемами видавитиметься нам за нових обставин невеликим непорозумінням.

Спроби централізованого регулювання “сміттєвого” тарифу відлякують потенційних інвесторів, що зведе нанівець будь-які спроби місцевої влади вирішити питання утилізації сміття за рахунок залучення приватних інвестицій.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка