PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Микола Давидюк
Автор: Микола Давидюк

Напад на табір ромів у Львові: причини та кому вигідно

23 червня у Львові було здійснено напад на табір ромів. Використання ультраправих організацій, дуже часто не зареєстрованих, здійснюється в політичних маніпуляціях, як Росією, так і українськими партіями різних таборів.

Тобто, тими хто орієнтується на Москву – опозиційні лідери, або тими хто знаходиться при владі.

Якщо першим це потрібно для того, щоб показати негативне обличчя України та масштабувати агресію праворадикальних організацій на всю країну, то владі – боротьбу з подібними організаціями.

Читайте: Табір ромів у Львові розгромили адепти Гітлера та Мусоліні

Ситуація, яка сталася у Львові є продовженням подій, що стались у Києві на Подолі кілька місяців тому. Тоді стався розбійний напад на тимчасовий табір ромів. І тут дуже важливо розуміти, що подібні ситуації не є прикладом знищення мультикультурності і толерантності українців.

Наразі відбувається спотворення обличчя України перед засіданням ПАРЄ. В той час, коли Україна піднімає питання про звільнення українських заручників, багато хто з російських лобістів отримав гарний привід на тлі подібних вбивств.

Читайте:  У Львові за напад на табір ромів затримали 9 учнів

З одного боку – це дійсно може бути проект під вибори для того, щоб показати потрібність сили, яка буде боротись з такого роду організаціями. З іншого – для спотворення іміджу України на зовнішньополітичній арені.

Вже не перший рік спаклюжується ім’я України провокаціями проти поляків, угорців, євреїв та ромів. На це потрібно звернути увагу та показати на світовій арені толерантність української нації до інших, яка має право рухатись в Європу та відповідати всім її стандартам.

Читайте:  Напад на ромів у Львові могли організувати в РФ – Грицак

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка