PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Олександр Мазурчак
Автор: Олександр Мазурчак

Наш край вимагає від влади зупинити впровадження платної медицини

Керівництво Міністерства охорони здоров’я підготувало пакет законопроектів про медичну реформу.

Один із законів передбачає право закладів охорони здоров’я будь-якого типу власності встановлювати плату за послуги у сфері охорони здоров’я. Держава після впровадження медичної реформи лише частково покриватиме витрати на лікування пацієнта у лікарні будь-якого типу власності. Решту сплачує пацієнт зі своєї кишені.

Це фактично відхід від безоплатної державної медичної допомоги та перехід до платної медицини, тобто пряме порушення Конституції України. Впровадження такої реформи повністю зупинить державну систему медичної допомоги та позбавить громадян права на безоплатну медицину.

Партія Наш край вимагає від усіх гілок влади, відповідно до Конституції України, забезпечити українців безоплатною медичною допомогою та не створювати умови для впровадження платної у вигляді часткового покриття витрат на лікування.

Кожен громадянин України має право на безоплатну медицину.

Уряд має розробити програму модернізації системи державної медичної допомоги, яка передбачає системне та всеохоплююче оновлення обладнання і покращення якості надання допомоги в закладах охорони здоров’я країни.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка