PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Арсеній Яценюк
Автор: Арсеній Яценюк

Путін ніколи не здасться

Виступ Арсенія Яценюка на YES2017:

– У 1994 році Україна підписала Будапештський меморандум, відмовившись від третього за величиною ядерного потенціалу світу. І що? Ми не маємо ядерної зброї, але втратили Крим і Донбас. Кім Чен Ин скаже тепер: “Подивіться, вони втратили територіальну цілісність!”. Його режим отримав вигоду на нашому прикладу.

Леонід Кучма був першим президентом України, який вирішив, що ми маємо вступити в НАТО. Треба заспокоїтися й вірити, що ми це зробимо.

Справді, не всі члени НАТО радо би вітали Україну в Альянсі. В 2002 році в Бухаресті ми попросили План членства. І не отримали його. Що в результаті? Російська агресія.

Україна має стати членом НАТО. Треба поліпшувати оборонну галузь, наше військо. Це потрібно не лише Україні, ми захищаємо кордони ЄС проти російської агресії.

…Дозвольте відповісти послу Ішингеру ( Україна в НАТО? Дайте раду своїм сподіванням).

Чи є підтримка суспільства щодо членства в НАТО? Ви ніколи не досягнете 100% підтримки українців, але відповідь “так”.

Чи це принесе додаткову стабільність членам НАТО? Так. Бо Україна поліпшила стан свого війська. Україна – єдина країна у світі, яка стримала регулярні війська РФ.

І третє. Панове, у вас уже є проблеми з Росією! Кремль втручався в вибори в США і Франції. Російські військові провокують ваші літаки й військові кораблі. Росія скуповує журналістів, має велику мережу ЗМІ, намагаючись підірвати демократію Заходу. Росія збила Boeing. Росія порушили хартію ООН і намагається підірвати роботу цілої установи.

Читайте:  7 уроків миру Тоні Блера для України: від ворога до партнера

Ми розуміємо, що Європа дуже обережна. А Путін що робить? Діє. У нас немає часу на роздуми, треба діяти, знайти слушну відповідь.

Україна для Путіна – особиста драма. Адже йдеться не лише про російську зовнішню політику. Йдеться про його особисте ставлення. Він втратив Україну після Помаранчевої революції, а потім після Революції гідності. Його головна мета – розбудова Російської радянської імперії в стилі КДБ.

Він хоче відновити т.зв. сфери інтересів. Україна була, є і буде для Російської імперії ключовим чинником інтересів. Але Кучма сказав: Україна – не Росія. І це ключова відмінність між нами і ними.

Путін ніколи не здасться. Єдиний шлях спілкуватися з цим хлопцем – тільки з позиції сили. Я вас запевняю: це єдина мова, яку зрозуміє Путін.

Чи ми втілили Мінські угоди? Так. А чи Путін щось зробив для припинення вогню? Ні. А йому вартувало лише клацнути пальцями…

Воюючи з Україною – Путін воює із Заходом.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка