PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Микола Давидюк
Автор: Микола Давидюк

“Сталінський” режим Путіна: правда про вибори в Росії

Вчора на території Росії та окупованих територіях України пройшли президентські вибори, на яких Путін отримав підтримку більше 70% виборців. Проте говорити, яка справжня явка та яка реальна кількість громадян віддала свої голоси на виборах – ще занадто рано. Адже, з однієї сторони, надзвичайно сильно працює пропаганда, з іншої сторони – кількість спостерігачів була недостатня.

Говорячи про цифри, варто зазначити, що на 150 млн. електорату Росії працювали лише 1500 спостерігачів. В середньому в Україні на виборчу кампанію приїжджає 3000 спостерігачів, при тому, що Україна в 4 рази менша за кількістю населення в порівнянні з Російською Федерацією. Зрозуміло, що географічні масштаби Росії змушують, щоб ця цифра була в десятки разів більша, адже 1 спостерігач в Україні може відвідати 3-5 дільниць, а інколи і 10. Що не завжди можливо в РФ, з точки зору відстаней та логістики.

Читайте:  “Фількіна грамота”: Порошенко про результати виборів РФ у Криму

Проте для Путіна це була одна з найважчих виборчих кампаній. Тому що електорат не був вмотивований йти на вибори, оскільки прийшло розуміння, що система поглинає їх і вирішувати на виборах вони нічого не будуть.

Вибори в РФ проходили в “сталінському стилі”, не важливо як ти голосуєш, а важливо як порахують.

Тим не менше, Путін розумів, що проблеми легітимізації та явки виборців будуть найважливішими. Через це були проплачені тисячі блогерів, лідерів думок, співаків та акторів, всі ті, хто має можливість впливати на маси через популярні мережі: Instagram, Facebook, Youtube та Однокласники.

Вчора практично всі засвітили свій бюлетень, зчинивши акт агітації в день голосування. Зрозуміло, що це порушення законодавства, але при тому режимі, який сьогодні є, ніхто з них відповідальності не понесе.

Важливим завданням було мобілізувати явку, щоб не виникало питання легітимності.

Читайте: Вибори президента РФ у Криму: Україна вимагає санкцій для організаторів

Період правління Путіна –  це не просто “брежнєвщина”, це більше схоже на правління єгипетських фараонів. Єдина проблема в тому, що фараони впродовж свого життя будували піраміду, а Путін, окрім власного бізнесу та офшорної мережі з колосальними прибутками, нічого не збудував.

Що ж далі буде робити Путін? Подальші плани Путіна будуть відомі, як він вчора сказав: “Вже від новообраного президента”. Тобто, в день інавгурації він братиме паузу, прописуватиме свій план та обиратиме його реалізатора (майбутнього прем’єр-міністра).

Далі розпочнеться загострення існуючих конфліктів, наприклад, британського. Адже проти Путіна вже організовується коаліція із західних країн, тому питання зовнішньої політики буде першочерговим.

Діючими війнами Путін торгуватиме, оскільки це не ідеологічні війни, це не війни за землю, в даному випадку це війни на продаж. І він намагатиметься їх продати якомога вигідніше, для того, щоб зняти санкції та можливі загрози, які над ним нависають, в тому числі і по британському скандалу.

Читайте:  Кримська весна 2018: як людей добровільно-примусово на вибори заганяли

Це буде останній строк правління Путіна. Наразі, надзвичайно сильно вплинуть на перебіг президентського терміну висновки розслідування США про можливе втручання Путіна в вибори у найсильнішу економіку світу. Тобто, якщо цей факт буде доведений – це може сильно вплинути на відносини Росії та США, особливо після зміни влади у Сполучених Штатах Америки.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка