PCEtLSDQndC1INC00L7QsdCw0LLQu9C10L3QsCDRgNC10LrQu9Cw0LzQvNCwIGZ1bGxzY3JlZW4gLS0hPg==
ФАКТИ iPad / iPhone ФАКТИ Android
Автор: Олександр Богуцький

Ти і Нові Лідери

12 березня ми показали перший ролик нового національного суспільно-медійного проекту “Нові Лідери”, і перші тисячі українців відвідали сайт novilidery.com.

Я розумію, що цим ми не змінили країну, але ми зробили перший крок до змін. Зробили, щоб запросити тих, кому не все одно, і хто вірить, що світ можна змінити на краще.

Щоб поєднати тих, в кого стане сил на щось більше, ніж пост у соцмережах. Хоча, тут саме той випадок, коли навіть на дивані можна спробувати щось змінити.

Читайте:  Проект Нові лідери – Україна шукає активних громадян

Як і чому

Мабуть, багато хто чув про велике опитування, яке проводили фонд “Демократичні ініціативи” та Центр Разумкова у грудні (в цьому опитуванні взагалі багато цікавого), зокрема щодо очікувань нових Лідерів в суспільстві. І українці (66,7%, і я теж) вірять, що ці люди є. Що вони потрібні. Отже, залишилось знайти цих людей і допомогти їм.

Це не звична історія про нових чи старих, це очікування готовності справжніх Лідерів дбати про простих людей, бути чесними, врешті-решт почати боротися з корупцією, не брати і не давати хабарів, повернути суспільству розуміння і відчуття справедливості.

Дати надію і побороти страх. Подолати приниження, зміцнити гордість платників податків, платників квартплати і комунальних послуг – чесних і відповідальних людей.

Як це зробити

З літа минулого року ми почали зустрічатися з активістами, експертами, представниками великого та середнього бізнесу. Усі ідеї та результати цих зустрічей та обговорень ми спробували об’єднати в один проект, що отримав назву “Нові Лідери”.

Але цей проект є чимось більшим і важливішим, ніж просто пошук нових людей. Перша ідея, що з’явилася в контексті найближчих президентських виборів в Україні – це пошук не Лідерів, а Кандидата (тоді робоча назва проекту була “Інший кандидат”) – і вона здавалася більш привабливою і телевізійно успішною.

Вибір між двома ідеями став прекрасною можливістю для відповіді на інше запитання: ми про шоу чи ми про зміст? Ми про рейтинги чи про відповідальність? Ми про сьогодні чи про майбутнє? Ми вибрали зміст, відповідальність і майбутнє.

Диван і активність

Одне з ключових повідомлень нашого проекту – і його розділяє понад  30 впливових громадських організацій – про персональну відповідальність громадян за майбутнє своєї країни. За цим повідомленням стоїть заклик до участі у владі, заклик до найкращих представників нового покоління брати участь у змінах, заклик до усвідомленого вибору.

І оскільки ми зробили ставку на зміст, то разом із пошуком Лідерів хотілося б нагадати, що участь у виборах вкрай важлива. Саме тому ми робимо обрання Лідера прямо залежним від голосування зареєстрованих на сайті громадян – і ми сподіваємося, що цей вибір вони зроблять відповідально.

У телевізійному етапі проекту, який стартує восени і в якому візьмуть участь переможці Інтернет-етапу, також все вирішуватимуть смс телеглядачів. Усе буде як і в житті: якщо ти не візьмеш участі у виборах, переможе хтось, за кого проголосують інші.

Отже, це перший випадок, коли і з дивану можна рулити. Можна допомогти проекту, поширюючи про нього інформацію, а Новим Лідерам – привертаючи увагу до них.

Нові Лідери і Нові Організації

В Україні багато зареєстрованих, і ще більше незареєстрованих об’єднань – це малий і великий бізнес, структури зі сприяння розвитку і таке інше. Я переконаний, що “Нові  Лідери” – це проект, який прямо відповідає цілям кожної такої організації, проект, який відкриває дорогу до зміни парадигми влади та до створення нового урядування.

Головна мета такого проекту – не збагачення медіагрупи (навпаки, ми виділяємо рекламний час і виробничий ресурс для його реалізації), а створення умов для розвитку громадянського суспільства, національної економіки – українського малого, середнього та  великого бізнесу.

Ми з ентузіазмом вітаємо участь Нової пошти, Міжнародного фонду Відродження та інших відповідальних компаній у фінансуванні проекту. Щодо нашої “кнопки підтримки” (на сайті проекту novilidery.com): я сподіваюся, це призведе до справжнього незалежного фінансування цього проекту, що ми нарешті отримаємо мотивованих, чесних і налаштованих на рух уперед Лідерів та виборців.

Принагідно хочу підкреслити, що це не проект одного телеканалу. Ми робимо все, щоби цей проект став по-справжньому суспільним, і тому його засновниками стали 34 громадські організації та вся наша група StarLightMedia.

Як і у випадку з відповідальним українським бізнесом, проект “Нові лідери” вже знайшов підтримку серед українських медіа, і ми сподіваємось, що їхнє коло ставатиме ширшим кожного дня.

Призовий фонд проекту

Переможець проекту “Нові лідери” отримає грошовий приз. Конкретна сума поки невідома, оскільки ми переконані: для того, щоби Лідер був по-справжньому незалежним, призовий фонд має формуватися широким загалом – від великих бізнес-структур і донорських організацій до звичайних громадян, зацікавлених у змінах в країні.

Зміни кожного дня

Щодня до проекту додаватимуться кандидати, інформація. Ми справді хочемо, щоб цей Інтернет-ресурс став майданчиком для дискусій та обміну думками. Щоб вибірці аналізували пропозиції, спробували зрозуміти та розділити, а може навіть відкинути ідеї кандидатів. Щоб вибір Лідерів відбувався прозоро, усвідомлено і відповідально.

Якщо ви відчуваєте в собі лідерський потенціал, подайте заявку на сайті novilidery.com.

Якщо ви знаєте людину, яка може стати Лідером, переконайте її подати заявку на сайті novilidery.com.

Якщо ви готові стати відповідальним виборцем, зареєструйтеся на сайті novilidery.com, читайте інформацію, перевіряйте Лідерів, беріть участь у дискусіях.

Велика дорога починається з першого кроку. Ми його зробили. Доєднуйтесь, адже #разомкраще!

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Вгору Вгору
Вверх

    Знайшли помилку в тексті?

    Помилка