Відомий футбольний менеджер В’ячеслав Заховайло розповів, у якому чемпіонаті лідер Динамо Андрій Ярмоленко зміг би проявити себе з найкращої сторони.
Зокрема, Заховайло зазначив, що Ярмоленку найкраще було б переїхати в чемпіонат Німеччини або Франції:
– Як футболіст – готовий. Цілком зрозуміло, що він хоче перевірити себе на більш високому рівні, де не п’ять відповідальних ігор за сезон, а у всіх матчах потрібно демонструвати високий рівень. При переїзді за кордон в Андрія по-справжньому почнеться його ріст, як футболіста.
Його манера гри – атлетичний футбол. У той же час, він непогано готовий індивідуально. Він один з небагатьох гравців в київському клубі, який може взяти на себе гру й обіграти один в один. Дуже хороша ліва нога. Але англійський чемпіонат складний. А ось в таких чемпіонатах, як у Німеччина, Іспанія, або ж Франція Андрій міг би стати першою зіркою, – цитує Заховайла офіційний фан-клуб Динамо.
Читайте: Курченко розпускає Металіст
Раніше Факти повідомляли, що Ярмоленко повторив рекорд Реброва.