
У соціальній мережі Facebook з’явилися світлини реконструкції стадіона Динамо ім. Валерія Лобановського.
Однак жодних термінів початку робіт або будь-яких інших характеристик оновленої арени немає.
Звітний проект відразу викликав чимало критики серед фанів біло-синіх, котрі зі скептицизмом поставилися до оновлення арени. На їх думку, реалізувати подібний проект у Маріїнському парку – це щось із розряду фантастики.
– Не годится. Устаревшие решения. В чем хохма? В том, что один стадион помещен в другой? И то на уровне картинки. А площади в том месте,чтобы размахнуться как раз и нет. Зарубежный инновационный опыт для авторов, вроде бы и не существует. А Украине уже давным-давно НЕОБХОДИМ крытый стадион!
– Халтура
– Если это реальный проэкт, его не дадут реализовать особо активные любииели деревьев, – пишуть фолловери.
Читайте: Ти став ніким – Динамо написало вірш Леоненку
Нагадаємо, наразі домашньою ареною Динамо вважається НСК Олімпійський. А на Динамо свої матчі проводять молодіжні та юнацькі команди біло-синіх.
Автор макетів: Alex Kutsalo