PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTMxOSIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tZm9ybWF0PSJmdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1zaXRlX2lkPSJGYWt0eV9GdWxsc2NyZWVuIiBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1jb250ZW50X2lkPSJmYWt0eS5pY3R2LnVhIiBzcmM9Ii8vcGxheWVyLmFkdGVsbGlnZW50LmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjExL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Лунін дебютував за Реал сухими воротами

Український голкіпер Андрій Лунін дебютував за мадридський Реал в товариському матчі проти Манчестер Юнайтед в рамках передсезонного турніру Міжнародний кубок чемпіонів в США.

Українець вийшов на поле у ​​другому таймі проти Манчестер Юнайтед в рамках передсезонного турніру Міжнародний кубок чемпіонів в США, змінивши Кіке Касілью.

Матч завершився поразкою Реала з рахунком 1:2. Обидва м’ячі “вершкові” пропустили ще до перерви, відзначилися Алексіс Санчес і Андер Еррера. За Реал гол забив Карім Бензема.

Читайте: Хавбек Динамо підписав контракт з бразильским клубом

Луніну ж після виходу на поле вдалося зберегти свої ворота сухими.

Нагадаємо, раніше Реал показав тренування Луніна в шторм.

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.